İnşaat Sektörü Yeni Nesil Teknolojilere Son Derece Uyumlu

News

İnşaat Sektörü Yeni Nesil Teknolojilere Son Derece Uyumlu

Avcılar İnşaat kurulduğu günden bu yana, ülkemiz ekonomisine katkı sağlayan projeler içinde yer almakta.

Sektördeki faaliyetlerinde, sürekli gelişim ve modernizm felsefelerini benimseyerek büyüyen şirket, “Büyük Projeler Büyük Tecrübe İster” mottosundan hareketle geleceğe ilerliyor. İnşa ettikleri tüm projelerde “hayatı destekleme” ve “daha ileriye ulaşma” düşüncesini benimseyen Avcılar İnşaat, son projeleri “Lusso Bornova” ile de tüketicinin lüks anlayışını tamamen değiştirmeye hazırlanıyor. Söz konusu projeyi, ekosisteme duyarlı “Yeşil Bina” olarak tasarladıklarını belirten Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı sorularımızı yanıtladı ve hem sektörü hem de yeni projelerini değerlendirdi.

1989 yılından bu yana, ülkemizin önde gelen ve yenilikçi inşaat firmalarından biri olarak hizmet vermektesiniz. İlk günden bu yana başarıyla büyüyen bir şirket olarak, projelerinizde önceliklendirdiğiniz konuları ve yaklaşımlarınızı anlatır mısınız? Sektörde fark yarattığınız alanlar neler oldu?

Avcılar ailesi olarak, 1989 yılından bu yana faaliyetlerimizde sü- rekli gelişim ve modernizm felsefelerini benimseyerek, İzmir’in en değerli bölgelerinde, hayalleri gerçekleştiriyoruz. Her türlü yeniliğe uyum sağlayarak, İzmirliler için her zaman en iyisine ulaşmayı hedefliyoruz. Güzel bir şehir olan İzmir’i ve İzmirli- yi önemsiyoruz. 30 yıllık birikimimizde birincil gayemiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetidir. Kullanıcılarımıza, sadece iyi ve sağlam yapıyla inşa edilmiş bir ev değil; kaliteli ve değerli bir yaşam sürebilecekleri alanlar ve kârlı yatırım fırsat- ları sunuyoruz.

Projelerimizde, önceliklendirme anlamında tek bir unsur ye- rine birçok unsur bir arada yer alıyor. Geniş bir yelpazede yer alan önceliklerimiz, Avcılar İnşaat’ın sektördeki farkından kay- naklanıyor. İlk sırada yer alan ve asla taviz vermeyeceğimiz yaklaşımımız, insan odaklı olmaktır.

Avcılar ailesi olarak, tek bir başarı ölçütümüz var; projelerimizde yaşayanların, hayallerine kavuşması. Bir gayrimenkul projesinin başarılı olmasının 3 tane kriteri vardır. Birincisi lokasyon, ikincisi mimari, üçüncüsü de imalattır. İnşaat kalitesini, seçtiğiniz malzemeler belirler. Avcılar olarak, bu 3 bileşeni ve daha fazlasını sunmak için çalışıyoruz. Geleneksel inşaat yöntemleri ve uygulamalarının modernleştirilmesi, insan ve çevreye olumsuz etkilerin azaltılması için sürdürülebilir çözümler geliştiriyoruz. Tüm projelerimizde “hayatı destekleme” ve “daha ileriye ulaşma” unsurlarıyla hareket ediyoruz.

Kategoriler

Diğer Haberler