Avcılar’dan İzmir’e Yılın Fırsatı

Haberler,Basında Biz

Avcılar’dan İzmir’e Yılın Fırsatı

Avcılar, bir yılda tamamlanacak ve benzeri olmayan yeni projesi Space ile “yılın fırsatını” sundu. Bornova’da hayata geçecek Avcılar Space Projesi’nde yatırımcılar, “en avantajlı” seçeneklerle hemen kazanmaya başlayacak. Konut fiyatlarının yükseldiği dönemde Space için deluxe süite daireler satışa sunuldu. Ön talep aşamasında %99’nun satışı tamamlanan projeye olan ilgi sevindirdi.  

Avcılar Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı “İzmir’e olan sevgimizle elimizi taşın altına koyduk. Konut fiyatların yükseldiği böylesine bir dönemde, tapu harcı dahi olmayan, isteyene full eşyalı, suit ve deluxe dairelerimizi ‘kira garanti’ seçenekleriyle sunduk. Projeyi de bir yıl içinde tamamlayacağız” dedi.

YÜKSEK TAVANLI DELUXE SUİTE

Avcılar Space, gayrimenkulun yeni sınıfı “Deluxe Suite Daireleri” İzmir ile buluşturacak. 4.5 metre eninde, 12 metre uzunluğundaki dairelerin her birinin tavan yüksekliği ise yaklaşık 3.5 metre olacak. 35 ve 55 metrekarelik 5 tip suit daire seçenekleri yer alacak.

AVCILAR’DAN YENİ KONSEPT TASARIM

1200 metrekare arsanın tamamında kurulacak proje, 103 adet home ofis ve 7 adet ticari alan ile toplamda 110 bağımsız bölümden oluşacak. Çatı teras katında, içerisinde açık yüzme havuzu, spor alanları, oyun alanları olan dev bir sosyal donatı alanı bulunacak. Kapalı otopark, 7/24 güvenlik ve resepsiyon hizmeti de olacak. İzmir bu proje ile yeni bir konsept kazanacak.

TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Teknik servis hizmeti garantili projede, satış sonrası hizmetleri ile 5 yıl boyunca hızlı servis imkanı da sunacak. Dairenizi satmak ya da kiralamak istediğinizde ise Avcılar Ofis Gayrimenkul dairenizin değerinin tam karşılığını almanızı sağlayacak. Projeden daire alanlar tapu harcını da ödemeyecek.

ERKEN TESLİM

Avcılar ailesi olarak yüksek kalitede yapı üreterek yaklaşık 34 yılı geride bıraktıklarını söyleyen İdris Avcı “Bugün kadar tüm projelerimizde, erken teslimin gururunu yaşıyoruz. Bu projemizi de normal teslim süresini 1 yıl olarak belirledik. Yılın en avantajlı yatırım fırsatını sunduk. Proje avantajlı, lokasyon avantajlı, yatırımcının kazancı da avantajlı olacak” dedi.

HAYATIN MERKEZİNDE

Avcılar Space, İzmir’in en değerli bölgesi Bornova’da, Konak, Karşıyaka, Alsancak, Bayraklı gibi semtlerin tam ortasında, hayatın merkezine konumlanacak. Çanakkale, İstanbul, Aydın – Çeşme otoyolu, Ankara asfaltı, Altınyol ve Manisa yolu gibi şehrin ana yollarına bir kaç dakika mesafede; Atatürk Spor Kompleksi, Halkapınar metro, İZBAN ile Stadyum metro istasyonlarına yürüme mesafesinde; bölge adliyesi, ticaret bölgeleri, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğlence bölgeleri, okullar ve üniversitelerin ise yanı başında olacak.

Kategoriler

Diğer Haberler

Bize Yazın