Başkanın
Mesajı

35 yıldır inşa ettiğimiz dev projelerimiz ile elde ettiğimiz deneyimleri, yeni bilgilerle harmanlayarak ‘’Büyük Projeler Büyük Tecrübe İster’’ mottosuyla çalışıyoruz.

Bu tecrübe, bizim en önemli gücümüz.

İkinci önemli gücümüz de toplumun ve Türkiye ekonomisinin büyümesini sağlayan önemli projeleri hayata geçirirken yatırımcıların bize duyduğu güvene sahip çıkmamız. Bu ikisi başarıya götüren iki büyük anahtardır. Yeni yaşam alanları inşa ettiğimiz her projemizde kazandığımız başarı ve deneyim, bir sonrakinde daha iyisini yapmamızı sağlayan yapı taşlarını oluşturuyor. Geleceğe iz bırakan tüm projelerde doğru bilgi, kaynak ve teknolojilerden yararlanarak sürdürülebilir ortamlar oluşturma hedefimiz ile ilerlemeye devam ediyoruz.

Avcılar İnşaat’ın öncü projelerinden biri olan Avcılar Exclusive Bayraklı, planlanandan 9 ay önce ofisleri, 8 ay önce de konutlarıyla yatırımcılarına teslim edilerek büyük bir başarı elde etti. Aynı başarıyı Avcılar İnşaat’ın tamamladığı 10 bin metrekarelik arsa üzerine hayat bulan “Avcılar Next” projesinde de gören yatırımcılar, henüz temeli atılmadan yüzde 85’inin satılmasıyla bir rekora tanıklık etti.

İdris Avcı, yatırımcılara duydukları güvenin öncelikli olduğunu ifade ederek, sağlam bir ekip ile taahhütlerini yerine getirebilmek için gece gündüz çalıştıklarını söyledi. İzmir’e duydukları gönül bağını da dile getiren Avcı, yatırımcıların fedakarlıklarını karşılıksız bırakmayacaklarını belirterek, şehre modern ve konforlu yaşam alanları kazandırma hedefini vurguladı.

Sevgi ve Saygılarımla,
Yönetim Kurulu Başkanı

İdris Avcı

Bize Yazın