Avcılar Next

Proje Detayları

Proje Tarihi : 2020

Lokasyon : Bornova

İzmir’e Dair Ne Varsa Yanı Başında!

Konumu, konforu, altyapısı, modern mimarisi ve benzersiz yaşam alanları ile YAŞAYANI, her geçen gün yükselen yatırım değeri ile ise YATIRIMCIYI söz sahibi yapacak, Avcılar NEXT, İzmir’i “yeni nesil yatırım” konsepti ile tanıştırıyor.
Avcılar NEXT’de, hem yaşamınızı hem yatırımınızı daha prestijli hale getirecek tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Proje Özellikleri

Yaklaşık 10.000 m2 İnşaat Alanı 

Stüdyo (1+0) – 1+1 ve 2+1 Daire Seçenekleri 

1000 m2 Sosyal Alan 

Yüzme Havuzu

Avcılar Next Çarşı

Avcılar NEXT Çarşı’nın tam karşısı İzmir’in en gözde alışveriş merkezi Forum Bornova!

Restoranları, kafeleri, mağazaları ve alışveriş merkezleri ile tüm ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak tasarlanan Avcılar NEXT Çarşı’da, aradığınız her şey şimdi evinizin altında!

Sosyal Donatılar

Avcılar NEXT’de bir daire sahibi olan 1000 m2 sosyal alana da sahip oluyor! Fitness merkezi, yüzme havuzu, eğlence salonu, pilates ve kick boks alanları, vitamin barı, kafesi ve daha nice benzersiz proje özelliği ile Avcılar NEXT’de ihtiyacınız olan her şey bir adım ötenizde…

Lokasyon

Bölgenin en dinamik AVM’si olan Forum Bornova’nın yanı başında yer alan Avcılar NEXT, çevre yoluna, metroya, hastane ve üniversitelere de çok yakın bir lokasyonda yer alıyor. Aktif ve oturmuş bir yaşam alanının merkezinde olan Avcılar NEXT, siz yatırımcılara canlı bir ticaret hayatı vadediyor.

Avcılar Next

İzmir’e Dair Ne Varsa Yanı Başında!

İzmir’in en iyi alışveriş merkezleri, üniversiteleri, kolejleri ve hastaneleri ile çevrelenen Avcılar NEXT; Forum Bornova kavşağında, çevre yoluna bir dakika uzaklıkta yer alıyor.

Bize Yazın