Avcılar İnşaat

HakkımızdaGeçmiş ve geleceği, insanların hayatlarını geliştirecek çözümler ile buluşturan Avcılar İnşaat, kurulduğu 1989 yılından bu yana toplumun ve ekonominin büyümesini sağlayan önemli projeler de yer almıştır. Dev projelerde elde ettiği deneyimleri yeni bilgiler ile harmanlayarak “Büyük Projeler Büyük Tecrübe İster” mottosu ile yoluna devam ediyor. Her bir proje her bir başarı ve her bir deneyim Avcılar İnşaat’ın bir sonraki büyük projesinde, daha iyi olmasını sağlayan yapı taşlarıdır. Yaptığı ve yapacağı tüm projelerde doğru bilgi, kaynak ve teknolojiden yararlanarak, sürdürülebilir ortamlar oluşturma hedefindedir.

İzmir’in çehresini değiştiren dev projelerdeki başarısı ile her zaman daha iyiyi inşa etme ve güzel bir “gelecek yaratmak” hedefi ile yoluna devam etmektedir. Türkiye’nin önde gelen sürdürülebilir ve yenilikçi inşaat firmalarından biri olarak, yaptığı tüm projelerdeki temel unsur “hayatı desteklemek” ve “ilerlemeye” katkı sağlamaktır. Bu anlayış kurulduğu günden bu yana yer aldığı büyük ölçekli projelerde başarılı şekilde rol almasını sağlamıştır. 

Avcılar İnşaat’ın özü inandığı değerleridir. Bu değerlere onu paydaşları, çalışanları ve müşterileriyle birleştirmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Avcılar İnşaat, projelerin boyutuna ve zorluğuna bakmadan müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamak ve onların isteklerine yerine getirmek için çalışmaktadır. Bu amaca odaklanan firma, müşterileri ile işbirliği içerisinde onlara özel çözümler geliştirir. Zamanında teslim, kaliteli iş, en üst düzey güvenlik ve sürdürülebilir sonuçlar için en iyi uzmanlar ve kaynakların optimum şekilde kullanılmasını sağlar. Müşteri memnuniyeti Avcılar İnşaat’ın her zaman birinci önceliği olmuştur.

Yeniliğe Açıklık

Bir inşaat firması olarak her türlü yeniliğe açık fikirlilikle yaklaşmaktadır. Teknolojiyi onu sürekli ileri götürecek itici bir güç olarak kullanmaktadır. Bu düşünce ile projelerini, iş süreçlerini ve çalışanlarını geliştirmek için büyük yatırımlar yapmaktadır.

Mükemmel İş Anlayışı

Avcılar İnşaat yaptığı her projede en yüksek performansı ve başarıyı elde etmek için çalışmaktadır. Avcılar İnşaat’ın amacı, inşaat sektöründe her zaman ileri doğru gitmek ve hem ulusal hem de uluslararası piyasalardaki büyük rakiplerle rekabet etmektir.

Güven Odaklılık

Avcılar İnşaat, tüm faaliyetlerinde çevreye ve insana karşı sorumlu olduğunun bilinci ile hareket eder. Projelerinin her aşamasında iş güvenliğine çok büyük önem verir. Faaliyetlerine dâhil olan ya da etkilenen her canlının güvenliği onun için önemlidir. Geleneksel inşaat yöntemleri ve uygulamalarının modernleştirilmesi, insan ve çevreye olumsuz etkilerin azaltılması için yeniliklere ara vermeden devam etmektedir.

 

Tanıtım Videomuz

Tanıtım VideosuSatış Ofisimizde Sıradan Bir Gün

Avcılar İnşaat Satış Ofisinde Sıradan Bİr Gün