Kurumsal

BÜYÜK PROJELER, BÜYÜK TECRÜBE İSTER...

Avcılar olarak, 1989 yılından bu yana geçmiş ve geleceği bireylerin hayatlarını iyileştirecek çözümler ile buluşturuyor, toplumun ve Türkiye ekonomisinin büyümesini sağlayan önemli projelerde yer almaya devam ediyoruz. 32. yılımıza dek inşa ettiğimiz dev projelerimiz ile elde ettiğimiz deneyimleri, yeni bilgilerle harmanlayarak “Büyük Projeler Büyük Tecrübe İster” mottosunu benimsemeye devam ediyoruz.

Yeni yaşam alanları inşa ettiğimiz her bir projemizde kazandığımız başarı ve deneyim, bir sonraki projemizde daha iyisini yapmamızı sağlayan yapı taşlarımızı oluşturmaktadır. Avcılar olarak biz, bugüne dek yaptığımız ve geleceğe bir iz bırakmak amacı ile yapacağımız tüm projelerde doğru bilgi, kaynak ve teknolojilerden yararlanarak sürdürülebilir ortamlar oluşturma hedefimiz ile ilerlemeye devam ediyoruz.

Biz bugün, Türkiye’nin önde gelen ve yenilikçi inşaat firmalarından biri olarak inşa ettiğimiz tüm projelerde “hayatı destekleme” ve “daha ileriye ulaşma” unsurlarıyla adımlarımızı atıyoruz. İzmir’in çehresini değiştiren dev projelerimiz ile ise her zaman daha iyiyi inşa etme ve herkes için güzel bir “gelecek yaratma” hedefi ile başarı yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

Bizim özümüz, inandığımız değerlerden gelmektedir. Bu değerlerimizi paydaşlarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile birleştirmek ise en önemli gayemizdir.

35.yıl Kataloğumuz

İdris Avcı

Yönetim Kurulu Başkanı

Yatırım Haritası

Avcılar İnşaat Projeleri Yatırım Haritası

Avcılar News

Avcılar Dergileri Arşivi

Haberler

Basında biz ve bizden haberler

Bize Yazın