Avcılar İnşaat’tan Teknik Destek Hizmeti: 5 Yıl Garantili Konfor

Haberler

Avcılar İnşaat’tan Teknik Destek Hizmeti: 5 Yıl Garantili Konfor

Avcılar İnşaat, inşa ettiği yaşam alanlarını sadece tasarlamakla kalmıyor, aynı zamanda tüm projelerinde sunduğu ürünlerde teslimat sonrası 5 yıl boyunca ücretsiz teknik servis hizmetiyle de yanınızda olmayı sürdürüyor. Peki, bu hizmetin detaylarında neler var?

 

7/24 Teknik Destekle Yanınızdayız!

Hayatın her anında karşınıza çıkabilecek teknik aksaklıklarda, Avcılar İnşaat’ın yanınızda olduğunu bilmenizi isteriz. AVC Teknik Servis, haftanın her günü ve günün her saati hizmet vererek ev sahiplerinin yaşadığı teknik sorunları çözüme kavuşturuyor. Bu hizmetle, evinizde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, profesyonel destek alabileceğinizi bilerek içiniz rahat ediyor.

Hangi Sorunlarla İlgileniyoruz?

AVC Teknik Servis’in hizmet kapsamı oldukça geniş. Evinizde karşılaşabileceğiniz sıhhi tesisat problemlerinden elektrik arızalarına, boya-badana işlemlerinden iklimlendirme tesisatı sorunlarına kadar birçok alanda teknik destek sağlıyoruz. Teknik servis ekiplerimiz, sahip oldukları geniş bilgi birikimi ve deneyimle, bu sorunları hızlı ve etkili bir şekilde çözüme kavuşturarak sizlere rahat ve konforlu bir yaşam alanı sunmayı hedefliyor.

Avcılar İnşaat, sadece lüks ve konforlu yaşam alanları tasarlamakla kalmıyor; aynı zamanda teslim sonrası da yaşam kalitenizi en üst seviyede tutmak için teknik servis hizmetleriyle de yanınızda olmayı sürdürüyor. Avcılar İnşaat ve AVC Teknik Servis, size sadece bir ev değil, aynı zamanda güvence ve huzur sunuyor.

Kategoriler

Diğer Haberler

Bize Yazın