Avcılar İnşaat Sunar: İzmir’in Mega Lüks Projesi Avcılar Lusso Bornova’da Yaşam Başlıyor!

Haberler

Avcılar İnşaat Sunar: İzmir’in Mega Lüks Projesi Avcılar Lusso Bornova’da Yaşam Başlıyor!

İzmir’in yükselen yıldızı Bornova’da, Avcılar İnşaat’ın yeni projesi Avcılar Lusso Bornova, Türkiye’nin dört bir yanından gelen alıcıların gözdesi haline geldi. 2023 yılı sonuna gelmeden yaşamın başlayacağı Avcılar Lusso’da, lüks anlayışı yepyeni bir boyuta taşınıyor. İzmir’in en büyük daireleri burada sahiplerini buluyor ve artık sadece birkaç özel daire kalmış durumda.

İzmir’in En Büyük ve En Lüks Dairesi

Bu mega lüks projede yer alan İzmir’in en büyük ve en lüks dairesi, kısa süre önce bir yatırımcı tarafından satın alındı. 9 oda ve 2 salon olarak tasarlanmış, 1000 metrekarelik bu daire, gösterişli ve ihtişamlı yaşam tarzını temsil ediyor.

Farklı Daire Seçenekleri

Avcılar Lusso Bornova, 4+1, 5+1 gibi daire seçenekleriyle bu tip daireler arayan yatırımcıları kendine çekiyor. Bu benzersiz daireler, Avcılar İnşaat’ın kalitesini ve vizyonunu yansıtıyor. Projede 155 ile 1000 metrekare arasında değişen daire seçenekleri mevcut.

Villa Konsepti ve Bahçeli Daireler

Proje, nefes alan ve vila konforundaki daireleri ve bu dairelerin geniş bahçe teraslarıyla dikkat çekiyor. Gökyüzüne açılan bu bahçe terasları, villa ve bahçe yaşamını rezidans konforuyla birleştiriyor.

Sürdürülebilirlik ve Doğal Kaynakların Korunması

Yeşil Bina olarak tasarlanan Avcılar Lusso Bornova, doğal kaynakların korunmasına azami özen gösteriyor. Yenilenebilir enerji kaynaklarıyla ortak kullanım alanlarında kendi enerjisini üretiyor ve toksik madde kullanılmıyor.

4000 Metrekarelik Sosyal Alan

4000 metrekarelik sosyal alan, Avcılar Lusso Bornova’nın diğer bir önemli özelliği. Bu alan, sakinlerine farklı aktiviteler ve rahatlama fırsatları sunuyor.

 

Avcılar İnşaat tarafından hayata geçirilen Avcılar Lusso Bornova, İzmir’in ve Türkiye’nin en prestijli projelerinden biri olarak göze çarpıyor. Farklı daire seçenekleri, lüks ve konforu bir araya getiren bu projede sınırlı sayıd, özel dairelerde yerinizi almak için acele etmelisiniz.

Kategoriler

Diğer Haberler

Bize Yazın