Avcılar İnşaat
Proje Hakkında

İzmir’in gözde yatırım bölgesi Yeni Bornova’ nın en çok prim yapacak konumunda yükselen Avcılar Caddebostan, sizlere şimdiden kârlı bir yaşamın anahtarını sunuyor. İstanbul-İzmir Otobanı tamamlandığında şehrin en kıymetli noktası unvanını ele geçirecek bölgedeki ilk proje olmasıyla, değerini ne kadar kısa sürede arttıracağını kanıtlıyor. 6.000 metrekare alan üzerinde konumlanan ve %100 aile yaşamı konseptini hedefleyen Avcılar Caddebostan’da en küçük daireler 2+1’ den başlarken, 3+1 ve 4+1 seçenekleri de cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor.

1500 metrekarelik İzmir’in en büyük kapalı sosyal tesisine sahip ve önünde 18 dönümlük peyzaj alanı olan Avcılar Caddebostan, geleceğiniz için bir daireden çok daha ötesine yatırım yapmayı vadediyor.

Açık ve kapalı yüzme havuzundan mini futbol ve golf sahasına, fitness, kickbox ve jimnastik salonundan spa, hamam ve saunaya, masa tenisi, langırt ve karaoke alanından cep sinemasına tüm sosyal olanaklarıyla kendinize daha fazla vakit ayırmanızı sağlarken, toplantı salonuyla ise eşsiz bir çalışma deneyimi yaşatıyor.

İstanbul-İzmir Otobanı’nın yanı başında yer alan Avcılar Caddebostan; - Kemalpaşa OSB’ye 15 km,


- Manisa OSB’ye 25 km,

- Yaşar Üniversitesi’ne 3.5 km,

- Bornova Anadolu Lisesi,

- Özel İzmir Türk Koleji ve İzmir Koleji’ne 2 km,

- Üniversite metro durağına 3 km mesafedeki konumuyla ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor.

- Ege Üniversitesi Hastanesi’ne 4 km,

- Türkan Özilhan Devlet Hastanesi’ne 3 km,

- Forum Bornova ve Ikea’ya 3 km,

- Park Bornova AVM’ye 2 km kadar yakın bir lokasyona sahip olması ise konforlu bir hayata başlayacağınızı müjdeliyor.

Galeri
Tanıtım Videomuz

Harita